Uzticams elektroenerģijas piegādātājs

 • Viena no lielākajā enerģētikas grupām Baltijā
 • Ilggadēja pieredze, uzticamība un caurspīdīgums
 • Zaļās enerģijas risinājumi
Buisnessman standing next to a huge window
Buisnessman standing next to a huge window
UZ MUMS PAĻAUJAS
vairāk nekā 20 000
biznesa klientu Baltijā
 
VADOŠĀS POZĪCIJAS LATVISKI
~35 %
B2B tirgus daļa
 
UZKRĀTA
25+ gadu
pieredze dabasgāzes tirgū

Ignitis risinājumi biznesam

Mums ir svarīgs ikviens biznesa klients neatkarīgi no tā nozares, lieluma vai atrašanās vietas, tāpēc esam elastīgi, piedāvājot cenas un nosacījumus.

tarrif icon

Tirgus cena

 

Tiem kas vēlas labāko piedāvājumu saskaņā ar tirgus tendencēm

 


Līguma termiņš

Beztermiņa


Cena ir atkarīga no tirgus situācijas un mainās katru stundu

tarrif icon

Fiksēta cena

 

Ērta plānošana. Šis piedāvājums būs pievilcīgs tiem, kuri vēlas plānot izmaksas un zināt, cik daudz turpmāk būs jāmaksā par elektroenerģiju.


Līguma termiņš

Īstermiņa, ilgtermiņa darbības laiks


Maksa tiek aprēķināta saskaņā ar līgumā norādīto fiksēto cenu un nav atkarīga no tirgus cenas svārstībām. Mēs piedāvājam līgumus ar fiksētu termiņu.

tarrif icon

Fiksēta cena ar elastīgu līguma termiņu

Ērta plānošana. Šis piedāvājums būs pievilcīgs tiem, kuri vēlas plānot izmaksa, tomēr grib saglabāt neatkarību un rīcības brīvību.


Līguma termiņš

3-36 mēneši


Maksa tiek aprēķināta saskaņā ar līgumā norādīto fiksēto cenu un nav atkarīga no tirgus cenas svārstībām, tomēr cena var mainītis līguma laikā.

IGNITIS – uzticams elektroenerģijas piegādes partneris

 1. Individuāla attieksme katram klientam

  Izvērtējam katra klienta vajadzības un piedāvājam biznesam atbilstošāko risinājumu. Mēs cenšamies efektīvi atbildēt uz visiem jautājumiem, tāpēc mums ir atsevišķa B2B klientu apkalpošanas tālruņa līnija.
 2. Konsultācijas enerģētikas jautājumos

  Vai vēlaties saņemt mazāku rēķinu par elektrību? Mūsu enerģētikas speciālisti sniegs konsultāciju par enerģijas izmaksu samazināšanas jautājumiem, kā arī sniegs tieši Jūsu biznesam piemērotu risinājumu.
 3. Atjaunināta pašapkalpošanās sistēma uzņēmumiem

  Sekojiet līdzi cenu izmaiņām, patēriņam, rēķiniem, līgumiem un citai svarīgai informācijai vienuviet! Katru mēnesi saviem biznesa klientiem sniedzam padomus un elektroenerģijas tirgus pārskatu.
Man looking at a tablet
VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Kas MAN jāzina par elektroenerģijas piegādi uzņēmējdarbībai?

Kā var nomainīt Tirgotāju?

Ja šobrīd elektroenerģiju iegādājaties no cita tirgotāja, bet vēlaties līgumu noslēgt ar SIA "Ignitis Latvija", lūdzam aizpildīt pieteikumu mūsu mājaslapā vai pieteikumu līguma noslēgšanai atsūtīt mums uz e-pasta adresi [email protected], vai zvanīt uz tālruni +371 20005095. Pēc līguma noslēgšanas mēneša 15. datumā mēs ziņosim AS "Sadales tīkls" par tirgotāja maiņu, jums pašiem nekas nav jādara.

Ja līgumu noslēgsiet līdz mēneša 15. datumam, līgums stāsies spēkā jau no nākamā mēneša 1. datuma. Savukārt, ja līgumu noslēgsiet no 16. datuma, līgums stāsies spēkā ar aiznākamā mēneša 1. datumu.

Kas ir AS “Sadales tīkls“?

AS "Sadales tīkls" ir elektroenerģijas sadales sistēmas operators, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi no pārvades sistēmas līdz klientiem.

Kā veidojas elektroenerģijas cena?

Elektroenerģijas kopējā cena sastāv no četrām pozīcijām:

 1. Elektroenerģijas cena, atkarīga no izvēlētā tarifa veida - par kuru elektroenerģija tiek iegādāta no tirgotāja;
 2. AS "Sadales tīkls" noteiktā maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem;
 3. Obligātā iepirkuma komponente (OIK), to nosaka un regulē valsts;
 4. Pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā, to nosaka un regulē valsts.

Fiksēta cena

Šis piedāvājums būs pievilcīgs tiem, kuri vēlas plānot izmaksas un zināt, cik daudz turpmāk būs jāmaksā par elektroenerģiju. Maksa tiek aprēķināta saskaņā ar līgumā norādīto fiksēto likmi un nav atkarīga no tirgus cenas svārstībām.

Tirgus cena

Šis plāns būs pievilcīgs klientiem, kuri ir gatavi riskēt un iegūt labāko iespējamo cenu par elektroenerģiju attiecīgajos tirgus apstākļos. Šajā gadījumā cenu par elektrību veido divas komponentes: mainīgā daļa, kas ir atkarīga no elektroenerģijas cenas biržā Nord Pool, un nelielas  fiksētās komponentes – piegādātāja peļņas.

Somijas reģiona fiksētā cena

Somijas reģiona fiksētā cena sastāv no divām daļām - fiksētās un mainīgās. Fiksētā cenas daļa ir norādīta līgumā, mainīgā cenas daļa ir pārvades maksa. 2021. gadā pārvades maksa vidēji bijusi 0,01641 eiro/KWh. Pārvades maksa ir Somijas un Latvijas biržas cenu starpība, kuru katru mēnesi iespējams redzēt Nordpool elektroenerģijas biržas mājaslapā - www.nordpoolgroup.com.

Kad ir jāziņo skaitītāja rādījumi?

Elektroenerģijas skaitītāja rādījumi jāiesniedz katru mēnesi, sākot ar mēneša 27. datumu, līdz nākamā mēneša 3. datumam. Ja ir uzstādīts Viedais elektroenerģijas skaitītājs, dati tiek nolasīti automātiski.

Kur var iesniegt skaitītāja rādījumus?

Elektroenerģijas skaitītāja rādījumus var ieniegt, ielogojoties Jūsu uzņēmuma profilā AS "Sadales tīkls" klienta portālā www.e-st.lv.

Ja iesniegts kļūdains skaitītāja rādījums, kā to var labot?

Skaitītāju rādījumu apstrādi nodrošina sadales sistēmas operators AS "Sadales tīkls". Skaitītāja rādījumus var izlabot, ielogojoties Jūsu uzņēmuma profilā Sadales tīkla klienta portālā www.e-st.lv, vai sazinoties ar AS "Sadales tīkls" pa tālruni +371 67726000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Nevari izlemt? Nepieciešams padoms?

Paskaidrojumi

Saskaņā ar Nacionālās enerģētikas regulēšanas padomes 2021. gada datiem.