Palīdzība un atbalsts

Biežāk uzdotie jautājumi

Saule

Saule

Kā saules elektrostacija ietekmēs ēkas jumta konstrukciju?

Pirms saules elektrostacijas uzstādīšanas uz jumta ir jāpārliecinās, vai jumta konstrukcija spēj izturēt papildu slodzes, tostarp sniega svaru ziemā. Visa saules elektrostacijas aprīkojuma (paneļi, uzstādīšanas konstrukcijas, pretsvars) svars var būt ievērojams, tādēļ potenciālos riskus izvērtēs sertificēts konstruktors. Ja nepieciešams, pirms elektrostacijas uzstādīšanas jumta konstrukciju var pastiprināt.

Kā izvēlēties piemērotu saules elektrostacijas jaudu?

Lielākās ekonomiskās priekšrocības sniedz visas saražotās elektroenerģijas patēriņš tieši ēkas iekšējā elektrotīklā. Pārrunājiet ar mūsu ekspertiem, kāda potenciālā elektrostacijas jauda būtu optimāla jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām. Lai jums būtu vieglāk pieņemt lēmumu par elektrostacijas jaudu, mēs piedāvāsim vairākus iespējamos scenārijus.

Kādu aprīkojumu izvēlēties?

Pašreiz tirgū tiek piedāvāts plašs aprīkojuma risinājumu klāsts. Lielākajai daļai elektrostaciju pircēju tieši tas sagādā visvairāk galvassāpju. Uzņēmums Ignitis ir uzstādījis saules elektrostacijas ar maksimālo jaudu vairāk nekā 14 MWp, un mūsu pieredze liecina, ka vislielākās ekonomiskās priekšrocības var gūt, izvēloties pasaulē atzītus un uzticamus sertificētu iekārtu ražotājus. Lielu daļu izstrādes stadijā esošo projektu finansējam paši, tāpēc mums ir svarīgi izvēlēties atbilstošu elektrostaciju aprīkojumu, kas vēl ilgu laiku paliks mūsu pārraudzībā un īpašumā.

Mēs izmantojam tikai visuzticamāko ražotāju, piemēram, Longi, Seraphim un citu, ražotos saules paneļus, jo tie ir pārbaudīti neatkarīgās un sertificētās laboratorijās kā visuzticamākie, kā arī Bloomberg New Energy Finance jau vairākus gadus pēc kārtas iekļauj tos savos 1. līmeņa sarakstos kā vienus no spēcīgākajiem saules paneļu ražotājiem pasaulē. Lielu nozīmi mēs piešķiram aprīkojuma kvalitātei, tāpēc dodamies uz izvēlēto ražotāju rūpnīcām, kur pārbaudām ražošanas un kvalitātes nodrošināšanas procesus. Mēs pastāvīgi uzraugām izmaiņas vadošo ražotāju tirgū.

Izvēloties instalācijas konstrukcijas, invertorus un citu aprīkojumu, mēs arī iesakām rūpīgi izvērtēt, vai izvēlētais aprīkojums ir sertificēts, vai ražotājs ir finansiāli stabils un spēs nodrošināt jums solīto aprīkojuma garantiju arī tad, ja tā būs nepieciešama pēc 10 vai vairāk gadiem.

Kādu veidu garantija attiecas uz aprīkojumu?

Ignitis izmantotajiem saules paneļiem ir 10–12 gadu izstrādājuma garantija un 25 gadu garantija saules paneļu efektivitātei, kas nodrošina, ka līdz termiņa beigām saules paneļi strādās vismaz ar 80% efektivitāti. Mēs rūpīgi izvērtējam ne tikai ražotāju piedāvāto garantiju ilgumu, bet arī saturu.

Invertoriem tiek nodrošināta vismaz 5 gadu garantija ar iespēju to pagarināt.

Cik ātri var uzstādīt saules elektrostaciju?

Saules elektrostacijas uzstādīšanas termiņi ir atkarīgi no dažādiem faktoriem — saules elektrostacijas jaudas, objekta specifikas, jumta konstrukcijas novērtējuma, būvdarbiem, elektrostacijas dokumentācijas iesniegšanas kārtības atbildīgajās iestādēs u.c. Vidēji 100 kWp saules elektrostacijas projekta pabeigšana iespējama 5 mēnešu laikā.

Kā tikt galā ar saules elektrostacijas apkopi?

Ļoti svarīga ir pareiza saules elektrostacijas apkope — tā ietekmē elektroenerģijas ražošanas apjomu un atmaksāšanās laiku. Tomēr jūs vienmēr varat uzticēt šīs rūpes mums — izvēlieties sev piemērotāko ekspluatācijas un apkopes plānu no mūsu plānu klāsta, ko piedāvājam, lai klienti varētu bez raizēm un efektīvi izmantot savas saules elektrostacijas.

BUJ kategorijas

Nevarat atrast to, ko meklējat?

Mūsu komanda labprāt palīdzēs jums. Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties, lai mēs varam palīdzēt.

Piezvaniet mums vai nosūtiet ziņojumu

Mūsu komandas biedri ir pieejami no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00