“Ignitis” plāno dubultot elektroenerģijas piegādes

2019-10-10

Starptautiskais energoresursu uzņēmums “Ignitis” tuvāko gadu laikā plāno palielināt elektroenerģijas piegādes uz pusi, lai kļūtu par otru lielāko elektroenerģijas tirgus spēlētāju Latvijā. Uzņēmuma prognozes liecina, ka tas varētu notikt divu gadu laikā, lielā mērā pateicoties klientu portfeļa palielināšanai un jauniem elektroenerģijas pakalpojumiem un risinājumiem.

Elektroenerģijas tirdzniecība ir viens no “Ignitis” galvenajiem darbības virzieniem, piedāvājot gan fiksētus, gan arī elastīgus plānus atbilstoši enerģijas faktiskajam patēriņam.

Informē Kristaps Muzikants, “Ignitis” izpilddirektors: “Šobrīd mūsu klientu portfelis pārsniedz 10% no elektroenerģijas tirgus apjoma. “Ignitis” darbības rezultātu analīze liecina, ka, esam trešie lielākie elektroenerģijas tirgotāji Latvijā, tāpēc ir likumsakarīgs mērķis kāpināt savu pakalpojumu portfeli un piesaistīt jaunus klientus, tādējādi stiprinot arī savas pozīcijas tirgū. Ņemot vērā savas biznesa ambīcijas elektroenerģijas tirdzniecībā, plānojam dubultot pārdošanas apjomus, to panākot ar piedāvāto pakalpojumu klāsta paplašināšanu, kā arī investīcijām informāciju tehnoloģiju sistēmās.”

Raksturojot elektroenerģijas patērētāju tendences biznesa segmentā, “Ignitis” norāda, ka klienti aizvien vairāk pievērš uzmanību tam, kā gudri un ilgtspējīgi optimizēt pakalpojumu izmaksas. “Ignitis” pieredze liecina, ka tas ir iespējams ne tikai uz elastīga piedāvājuma rēķina, bet arī sekojot labai energotaupības praksei, jo zināms, ka rēķinu neveido tikai enerģijas izmaksas, bet arī elektroenerģijas patēriņš un citas izmaksas.

Runājot par nākotnes tendencēm, tad aizvien izteiktāka kļūst tendence izmantot tā saucamos gudros risinājumus, ko ietekmē gan tehnoloģiju attīstība, gan arī zaļās domāšanas un ilgtspējas mērķi. Piemēram, aizvien vairāk uzņēmumu pāriet uz automatizētiem energotaupības risinājumiem un ietaupītos līdzekļus investē jaunās energoefektīvās iekārtās vai risinājumos.

Jau vēstīts, ka šī gada septembrī līdz šim ar zīmolu “Geton Energy” strādājošais uzņēmums nomaina vizuālo identitāti un zīmola nosaukumu uz “Ignitis”. Tas saistīts ar grupas lēmumu, “Lietuvas enerģijai” kļūst par “Ignitis grupu”, savukārt “Lietuvos energijos tiekimas”, kas ir kādreizējā “Geton Energy” mātes uzņēmums, par “Ignitis”.

“Ignitis” Latvijā biznesa klientiem piedāvā elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecību, kā arī sniedz konsultācijas un ievieš saules paneļu un energotaupības risinājumus.